logo
Inzerce-kocek.cz - nejlepší místo pro milovníky koček

Ochrana osobních údajů


 

Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých zadaných osobních a citlivých údajů na WWW stránkách inzerce-kocek.cz, inzercia-maciek.sk za účelem podávání inzerátů nebo za účelem kontaktování inzerentů, případně i dalších služeb, které portál nabízí, např. sociální služby - jako vytváření profilů apod. a také k zasílání dalšího sdělení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.


Souhlasím s využíváním mých kontaktních údajů za účelem šíření obchodních sdělení od portálu www.inzerce-kocek.cz, inzercia-maciek.sk tak obchodních či reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb třetích subjektů.

Tento souhlas uděluji provozovateli portálu:  Marek Koňařík, Hovězí 641, 756 01, ič: 73879738

 

Zároveň souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami portálu www.inzerce-kocek.cz,které jsem si pečlivě přečetl na internetové adrese - http://www.inzerce-kocek.cz/podminky/

 

Vámi vložené osobní údaje do služby www.inzerce-kocek.cz, inzercia-maciek.sk jsou prováděny na dobu neurčitou a je možné je kdykoli zrušit po přihlášení do svého účtu. Provozovatel si vyhrazuji právo při porušení podmínek odstranit uživatele ze služby a vymazat veškerá jeho data.

 

Prohlašuji, že budu využívat služeb www.inzerce-kocek.cz, inzercia-maciek.sk s nejlepším vědomím a svědomím. Zejména budu zadávat pravdivé informace a nebudu se dopouštět nedovolených praktik, jako jsou například opakované registrace či uvádění nepravdivých informací.

 

Tyto podmínky jsou platné od 1.5.2008, poslední aktualizace 6.12.2014

TOPlist